PRENUMERATOS AKCIJA

„Telšių ŽINIŲ“ PRENUMERATA

1 mėn. – 6,80 Lt

3 mėn. – 20,40 Lt

6 mėn. – 40,80 Lt 

12 mėn. – 81,60 Lt

INFORMACIJA

Apklausa

Ar pritariate, kad Syderių k. Telšių r. būtų statoma požeminė gamtinių dujų saugykla?
 

REKLAMA


Clever-hotels.com
London arba Paryžius.
Clever-hotels.dk
siūlo viešbučius visame pasaulyje bei automobilių nuomą ir viešbučių aprašymus

Plungės MEDEA klinika
Plungės MEDEA klinika
AMBULATORINĖS KONSULTACIJOS

Alergologas,
Angiochirurgas,
Chirurgai-onkologai,
Plastikos chirurgai,
Kraujagyslių chirurgas
Dermatovenerologai
Endokrinologai
Fizinės medicinos ir
reabilitacijos gydytoja
Ginekologai
Kardiologai
Koloproktologai
LOR gydytojai
Neurologai,
Neurochirurgas
Oftalmologai
Ortopedai-traumatologai
Psichoterapeutas
Reumatologai
Urologai
Vaikų gydytojai specialistai-konsultantai

Echoskopijos
Laboratoriniai tyrimai
Reabilitacija, fizioterapija


Telšių g. 13, Plungė
Tel.: (8 448) 55220
8 670 88550
www.plungesklinika.lt
Darbo laikas: I-VI 8-20

 

Privačios valdos brenda į Masčio ežerą
Parašė An­ta­nas NEK­RA­ŠIUS   
Penktadienis, 16 Balandis 2010 09:07
Tre­čia­die­nį įvy­ko Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Vie­ti­nio ūkio ir eko­lo­gi­jos ko­mi­te­to (pir­mi­nin­kas Ado­mas Do­mar­kas) po­sė­dis. Ja­me svars­ty­ta per 20 spren­di­mų pro­jek­tų. Ko­mi­te­to na­riai pa­tvir­ti­no vi­są ei­bę ata­skai­tų ir de­ta­lių­jų pla­nų. Ta­čiau, svars­ty­da­mi pa­sta­ruo­sius, ties vie­nu klau­si­mu Ta­ry­bos na­riai pa­len­kė gal­vas. Tai – spren­di­mo pro­jek­tas, kur pra­šo­ma leis­ti reng­ti de­ta­lų­jį vie­no že­mės skly­po M. Va­lan­čiaus gat­vė­je, Tel­šiuo­se, pla­ną. Šio skly­po sa­vi­nin­kas – ge­rai ži­no­mas vers­li­nin­kas.
Aiš­ki­na­ma­ja­me spren­di­mo raš­te tei­gia­ma, jog pla­na­vi­mo tiks­lai – že­mės skly­po pa­da­li­ni­mas, su­for­muo­jant skly­pą apie esa­mą gy­ve­na­mą­jį na­mą bei skly­pą ma­žaaukš­čio gy­ve­na­mo­jo na­mo sta­ty­bai (pri­va­žia­vi­mas prie šio skly­po for­muo­ja­mas lais­vo­je vals­ty­bi­nė­je že­mė­je iš But­kų Ju­zės gat­vės), ne­kei­čiant že­mės pa­skir­ties. Ki­taip ta­riant, šiuo spren­di­mu no­rė­ta pa­da­ry­ti pri­va­žia­vi­mą per vals­ty­bi­nę že­mę prie pri­va­čios val­dos. Na, nau­jas ke­liu­kas, at­ro­do, nie­ko blo­go, bet įdo­miau­sia tai, kad jis bū­tų nu­ties­tas per da­lį Mas­čio eže­ro pa­kran­tės, vos ne per pa­čią siau­riau­sią jos da­lį.
Tai – jau ant­ras kar­tas, kai šis spren­di­mo pro­jek­tas pa­sie­kia Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Vie­ti­nio ūkio ir eko­lo­gi­jos ko­mi­te­tą. Šio ko­mi­te­to pir­mi­nin­kas, so­cial­de­mok­ra­tas Ado­mas Do­mar­kas tei­gė, jog ko­mi­te­to na­riai bu­vo nu­vy­kę į vie­tą ir su esa­ma si­tua­ci­ja su­si­pa­ži­no. „Pa-b­rai­žy­mas tik­rai ne­lo­giš­kas. Nuo skly­po ri­bos iki eže­ro yra vos 20 met­rų... Pa­da­rius pri­va­žia­vi­mą, pra­ktiš­kai lik­tų vos ke­li met­rai iki pa­kran­tės“, – ko­mi­te­to po­sė­dy­je ko­men­ta­vo so­cial­de­mok­ra­tas. Ta­ry­bos na­rio nuo­mo­ne, to­kio ke­lio ties­ti tik­rai ne­rei­kė­tų, juo­lab kad jis ei­tų per vals­ty­bi­nę že­mę ir dar pa­čia Mas­čio eže­ro pa­kran­te. Sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos Vie­ti­nio ūkio ir eko­lo­gi­jos ko­mi­te­to na­riai bai­mi­no­si, jog, su­tei­kus to­kį lei­di­mą, pra­ktiš­kai ne­be­liks vie­tos pa­kran­tė­je pla­nuo­ja­miems dvi­ra­čių ta­kams ties­ti, suo­liu­kams sta­ty­ti ir pan.
Spren­di­mo pro­jek­tą pri­sta­tęs Tel­šių ra­jo­no sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos Ar­chi­tek­tū­ros sky­riaus ve­dė­jas Al­gir­das Žeb­raus­kas tvir­ti­no, jog toks spren­di­mas bu­vo priim­tas no­rint su­for­muo­ti eže­ro pa­kran­tė­se esan­čių gy­ve­na­mų­jų na­mų vaiz­dą: „Ar­chi­tek­tū­ra tu­ri at­si­suk­ti į eže­rą – tam ir pla­nuo­ja­mas pri­va­žia­vi­mas. O šian­dien skly­puo­se ša­lia eže­ro ma­to­me dar­ži­nes. Pri­pa­žin­ki­te – vaiz­das tik­rai ne­koks“. A. Žeb­raus­kas ko­mi­te­to na­rius nu­ra­mi­no dėl jų bai­mi­ni­mo­si, kad, pa­da­rius pri­va­žia­vi­mą, ne­be­liks vie­tos pla­nuo­ja­miems pa­kran­čių gra­ži­ni­mo dar­bams, esą to­je vie­to­je bus va­lo­mas iš Mas­čio dumb­las ir krau­na­mas pa­kran­tė­je, o jos plo­tas di­dės.
„Ko­mi­te­to na­riams siū­lau ne­sku­bė­ti su to­kiais spren­di­mais ir šio klau­si­mo svars­ty­mą ati­dė­ti iki tol, kol bus su­tvar­ky­ta Mas­čio eže­ro pa­kran­tė, kad bū­tų aiš­ku, koks at­stu­mas lie­ka iki eže­ro, jei pa­kran­tė di­dės, juo­lab kad ke­lią prie skly­po įma­no­ma nu­ties­ti ir ne iš Mas­čio eže­ro pu­sės“, – re­ziu­ma­vo A. Do­mar­kas. Šiam pir­mi­nin­ko pa­siū­ly­mui vien­bal­siai pri­ta­rė ko­mi­te­to na­riai.
Komentaras
Pridėti naują Ieškoti
nu va shit   |78.58.9.xxx |%2010-%04-%16 %13:%Apr:%th
toj mafijoziai ne tik pakranes, bet ir pati ezera prichvatizuos
Biznelis-xamelis  - Kiek dar šis paršas knis Telšius?   |78.58.182.xxx |%2010-%04-%16 %18:%Apr:%th
Ir vėl žebras derg Telšius,nejaugi tarnybos apžlibo nuo "bapkių" ir
joms visvien,laukia kol žebras viską Telšiuos sudergs.Nu ir
"tvarkiečiai???.
salom aleichem   |78.58.9.xxx |%2010-%04-%16 %21:%Apr:%th
kažkaip nepaaiškinamai mistiškai telšiai itikeję pakso ( na kas jis toks,
eilinis lakunas, zmogelis, smulkus verslininkelis, per durneliu malone patekes i
europos parlamenta) prekinio zenklo partija aklai tiki kad vistiek viskas bus
gerai. nė šudo. paksas paksu, o telsiu paksistai yra visiski vanagi, su nagais
riestai i save. ta paksistu era bus juodziausia istorijoje po komunistu ( aisku
nereikia rinkti ateity kleivos, nes tas irgi sukcius kokiu reta)
Anonimas   |78.58.0.xxx |%2010-%04-%17 %10:%Apr:%th
zmogus nori turima savo sklypa padalinti i dvi dalis kas cia blogo nueikit prie
ezero ir pamatysit koks siukslynas, pilna buteliu prisikta tegu tvarkos zmones
savo zemej negi gaila teisingai Zebrauskas pasake kad tvartais
"papuosta" ezero pakrante yra. tegu Domarkas ateina ir sutvarko jei toks
kovotojas yra.
Anonimui  - Knislius-tvargdarys   |78.58.182.xxx |%2010-%04-%17 %11:%Apr:%th
"Džiaugiasi" netik Telšiai,iš Turgaus aikštės suniokojimo,bet ir
visa Lietuva.Dar reikia žebrui sudergt ežero pakrantę ir aptverti spygliuota
tvora su užrašu-PRIVATI-valda,kunigaiščio A.Ž.
Teisejas  - Saugokis   |78.61.68.xxx |%2010-%04-%17 %17:%Apr:%th
Adomai saugokis treciaklasis su Kleiva tau NEATLEIS cia ju babkes
nuplauke.Manyciau jie visven laines.Nebent tuos veikejus pradetu trumpinti STT.
Juozas   |78.58.135.xxx |%2010-%04-%19 %09:%Apr:%th
socdemai as uz jus ateinanciuose rinkimuose.Tvarkieciams didele spyga.Apie
konservatorius as jau net nebekalbu.
svaras  - to salom aleihem   |78.58.209.xxx |%2010-%07-%16 %08:%Jul:%th
is kur tu toks idiotas atsiradai, matyt muslimas, kad tiek ant tikru zemaiciu
piktas,kas tau landzbergistai geriau, sugriove visa Lietuvos uki ir toliau
griauna? Tu matyt irgi sukcius, prieini prie pinigu?
Shalom Galileya  - brenda Brendonas i Masti   |86.100.218.xxx |%2010-%07-%16 %20:%Jul:%th
Neuzkabinekit mano brolio- salom aleichem-o...

jie, Telsiu laukia dar
ilgi metai buko tikejimo netikrais pranasais, o sykiu- ir skurdo, nerlygybes,
nusivylimo metai...
Anonimas   |78.58.182.xxx |%2010-%07-%28 %19:%Jul:%th
Rašyti komentarą
Vardas:
Email:
 
Pavadinimas:
:angry::0:confused::cheer:B):evil::silly::dry::lol::kiss::D:pinch:
:(:shock::X:side::):P:unsure::woohoo::huh::whistle:;):s
:!::?::idea::arrow:
Prašom įterpti "anti-spam" kodą, kurį galite perskaityti paveikslėlyje.

3.26 Copyright (C) 2008 Compojoom.com / Copyright (C) 2007 Alain Georgette / Copyright (C) 2006 Frantisek Hliva. All rights reserved."

 

„Telšių ŽINIOS” © 2009 // Pradėta 2009 m. liepos 13 d.

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License